Wygodne i bezpieczne formy płatności.


Za swoje zamówienie zapłacić możesz szybko i wygodnie dzięki obsłudze bezpiecznego systemu PayNow oraz Przelewy24. Przyjmujemy płatności od wszystkich banków komercyjnych w Polsce, w tym także w formie płatności BLIK. Dla zapewnienia najwyższego bezpieczeństwa Nasz sklep korzysta z protokołu SSL.Płatności szybkim przelewem elektronicznym realizowane są od razu, także w soboty, niedziele i święta.

Formy płatności

PayNow / Przelewy 24 – Bezpieczne płatności natychmiastowe. Platforma obsługuje niemal wszystkie banki w Polsce oraz system Blik. Składając zamówienie z formą płatności PayNow / Przelewy24 otrzymujemy potwierdzenie wykonania płatności w czasie rzeczywistym co pozwala Nam na szybszą realizację Twojego zamówienia.

Przelew tradycyjny – Wszystkim znany przelew tradycyjny na podany numer bankowy. Zamówienia z tą formą płatności realizowane są po otrzymaniu przelewu a zatem następnego dnia roboczego. Płatności te nie są księgowane przez weekend oraz święta.

Przesyłka pobraniowa – Wybierając tą formę płatności za zamówienie zapłacisz gotówką podczas odbioru towaru od kuriera. Ze względów logistycznych oraz w trosce o Wasze bezpieczeństwo, płatności pobraniowe dostępne są dla zamówień do 1000PLN

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat procesu składania zamówienia, dostępnych form płatności oraz prywatności udostępnianych danych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem naszego sklepu oraz naszą polityką prywatności.